Maciej Blatkiewicz

Od 6 lat prowadzi bloga Wygrywam z Anoreksją, na którym opisuje to, co je. Początkowo były to czipsy i śmieciowe jedzenie, dziś są to knajpy i restauracje, głównie te z Poznania. Jego bloga czyta 60 tysięcy osób w miesiącu, zaś jego działania na Facebooku śledzi prawie 30 tysięcy osób.

Uwielbia mięso, tłuste jedzenie i duże porcje. Uważa, że smak potraw jest najważniejszy, lecz równie istotne jest to, czy z knajpy wychodzi najedzony. Uwielbia kuchnię azjatycką, a specjalne miejsce w sercu zarezerwował dla kanapek premium – takich burgerów, tyle że z mięsem, które trzeba dłużej „popieścić”.

Wielokrotny uczestnik Blog Forum Gdańsk, panelista Blog Conference Poznań i TweetUp Polska, a także współtwórca Poznań Street Food Festival. Blog Wygrywam z Anoreksją został uznany za jednego ze stu polskich blogów z największymi możliwościami komercyjnymi.

Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jako jedna z nielicznych osób na roku ukończył dwie specjalności: dziennikarską oraz reklamę i promocję. Wiedzę zdobytą na studiach, wykorzystuje codziennie przy prowadzeniu bloga, który jest jego pełnoetatową pracą.

BLOG - http://wygrywamzanoreksja.pl/
FACEBOOK PROFIL PRYWATNY - https://www.facebook.com/m.blatkiewicz
FACEBOOK FANPAGE BLOGA - https://www.facebook.com/wygrywam/
TWITTER - https://twitter.com/WzA_bekon
INSTAGRAM - https://www.instagram.com/wygrywamzanoreksja/
YOUTUBE - https://www.youtube.com/channel/UCmJICzQIRqRIDQjWAbN7nYA