Uniwersytet
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Tu studiują osoby pragnące dogłębnie poznać wszystkie najważniejsze dziedziny nauki: humanistyczne, społeczne, ścisłe, przyrodnicze, a także te związane ze sztuką.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS, Wydział Zamiejscowy w Poznaniu

Wydział Zamiejscowy w Poznaniu prowadzi studia z zakresu psychologii, wzornictwa i prawa. Dydaktycy kładą nacisk na nowoczesne podejście do kształcenia. Przygotowując programy studiów, korzystają z wyników najnowszych badań oraz doświadczeń przedstawicieli biznesu. Efektem tych działań jest m.in. nowatorski program wzornictwa ? School of Form ? uznany przez MNiSW za najbardziej innowacyjny w Polsce.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej (Uni-Terra)

Jeśli interesuje Cię zdobycie kompetencji w zakresie pracy społecznej lub pedagogiki specjalnej, a jednocześnie chcesz, by Twoja praca miała sens, to studia dla Ciebie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego

Uczelnia, która przyciąga wszystkich, którzy chcą opanować języki obce, dając jednocześnie możliwość pracy za granicami naszego kraju
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci, Uczelnia Ludzi Ciekawych, to uczelnia o profilu praktycznym, jedna z najstarszych niepublicznych szkół wyższych w Wielkopolsce, której celem jest odkrycie i pełne wykorzystanie potencjału każdego studenta. Wyróżnia się innowacyjnymi, multidyscyplinarnymi kierunkami, partnerskim podejściem do studentów oraz wysokim poziomem kształcenia, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Oferuje studia dyplomowe I i II stopnia, studia podyplomowe oraz studia podyplomowe dla nauczycieli realizowane w 7 miastach Polski.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyższa Szkoła Pedagogiki
i Administracji

Jeśli interesuje Cię kariera w urzędach i instytucjach zaufania publicznego, ta uczelnia jest dla Ciebie. Oferuje jednak różne kierunki kształcenia, warto więc zapoznać się z całą ofertą.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyższa Szkoła Techniczno-Humanistyczna "Kadry dla Europy"

Uczelnia przygotowuje swoich studentów do życia i pracy w świecie szybkich przemian społecznych i gospodarczych, rozwoju nowych technologii i form komunikacji.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych

WSUS jest nowoczesną uczelnią, nastawioną na realizację wyzwań, jakie stawia przed wykładowcami i studentami XXI wiek. Kształcenie w ramach wąskich specjalizacji, szczególnie cenionych na rynku pracy, stwarza absolwentom korzystne warunki zatrudnienia w atrakcyjnych zawodach, w instytucjach i firmach o wysokim prestiżu.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ