Uniwersytet
im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Tu studiują osoby pragnące dogłębnie poznać wszystkie najważniejsze dziedziny nauki: humanistyczne, społeczne, ścisłe, przyrodnicze, a także te związane ze sztuką.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Akademia Wychowania Fizycznego im.E.Piaseckiego

Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu to najstarsza akademia wychowania fizycznego w Polsce. To miejsce z profesjonalną kadrą naukową, rozbudowaną bazą dydaktyczno-sportową, w którym studenci tworzą wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę. Ulokowane jest w samym centrum Poznania, w pobliżu Starego Browaru i terenów rekreacyjnych nad Wartą. Tu prowadzone są zajęcia z trenerami światowych gwiazd sportu, wykładowcami z wieloletnim stażem naukowym oraz młodymi dydaktykami.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii

14 lipca 1993 roku Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu rozpoczęła swoją działalność. Przez 25 lat Uczelnia wykształciła około 10 000 znakomitych gastronomów, hotelarzy, restauratorów, animatorów czasu wolnego. Misją Uczelni jest: „zdobywasz wiedzę, zdobywasz świat”, a strategią od zawsze jest kształcenie na wysokim poziomie i przekazywanie wiedzy nie tylko teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ