Neurobiologia Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu - Wydział Wychowania Fizycznego, Sportu i Rehabilitacji

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

W trakcie studiów magisterskich poznasz jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin nauki o charakterze interdyscyplinarnym. Podczas zajęć praktycznych będziesz mógł zgłębić tajemnice funkcjonowania mózgu i całego układu nerwowego, a także rozwiniesz najistotniejsze umiejętności laboratoryjne, doświadczalne i praktyczne.

DLACZEGO WARTO?

  • Kierunek Neurobiologia powstał we współpracy trzech poznańskich Uczelni – Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Uniwersytetu Przyrodniczego.
  • Wraz z tytułem magistra otrzymasz dyplom trzech poznańskich uczelni wyższych.
  • Po ukończeniu studiów możesz rozwijać swoją karierę naukową w jednostkach naukowo-dydaktycznych, laboratoriach diagnostycznych i biomedycznych oraz firmach o profilu biologicznym, farmaceutycznym czy biotechnologicznym.

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • Nowoczesny kampus w centrum miasta – AWF to zmodernizowana baza dydaktyczno-sportowa z dwoma halami sportowymi, siłownią, salą do indoor cyclingu i aerobiku, basenem, stadionem lekkoatletycznym i boiskiem do gry w hokeja na trawie, a także nowoczesnymi laboratoriami.
  • Możliwość rozwijania zainteresowań sportowych w dodatkowych kołach i sekcjach, m.in. żeglarskiej, spadochronowej, slackline, snowboardowej czy gry w golfa.
  • Szansa na wyjazdy na studia i praktyki do ponad 45 zaprzyjaźnionych uczelni w całej Europie.