Elektroradiologia Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Wydział Nauk o Zdrowiu

 

Poziom kształcenia
studia I stopnia stacjonarne, 3-letnie
niestacjonarne, 3-letnie, płatne
Studia II stopnia stacjonarne, 2-letnie
niestacjonarne, 2-letnie, płatne

 

Szukasz przyszłościowego kierunku medycznego i chcesz pomagać innym? Sprawdź, co czeka na Cię na studiach niestacjonarnych z elektroradiologii! To dynamicznie rozwijający się kierunek studiów, przygotowujący wszechstronnie wykształconych ekspertów w zakresie diagnostyki i terapii.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

Studiując niestacjonarnie na elektroradiologii, zdobędziesz kompleksową wiedzę, która przygotuje Cię do pracy zgodnie z międzynarodowymi standardami. Podejmiesz naukę m.in. z zakresu medycyny nuklearnej, radioterapii, radiologii czy fizjologii. Studia przygotują Cię do pracy w multidyscyplinarnych zespołach oraz do obsługi najnowocześniejszego sprzętu stosowanego w badaniach diagnostycznych i zwalczaniu chorób nowotworowych.

Dzięki rozbudowanemu programowi zajęć dowiesz się, jak diagnozować stany chorobowe i ich objawy radiologiczne. Dowiesz się także, jak działa i jak zbudowana jest aparatura radiologiczna, co dodatkowo zwiększy zakres Twoich kompetencji. Studiując elektroradiologię zyskasz także możliwość wzięcia udziału w międzynarodowej wymianie studenckiej oraz ciekawych seminariach tematycznych.

DLACZEGO WARTO?

Zastanawiasz się co po studiach? Bez obaw, absolwenci elektroradiologii to osoby poszukiwane do pracy w szpitalach, zakładach radioterapii, pracowniach EKG, pracowniach tomografii komputerowej, pracowniach rezonansu magnetycznego, sanatoriach, sektorze marketingu sprzętu medycznego i innych.

CO NAS WYRÓŻNIA?

DLACZEGO WARTO STUDIOWAĆ ELEKTRORADIOLOGIĘ NA UMP?

Masz aż 7 powodów!

  1. Kompleksowe przygotowanie do zawodu.
  2. Innowacyjny program zajęć.
  3. Europejskie standardy kształcenia.
  4. Praktyki na nowoczesnej aparaturze.
  5. Międzynarodowe wymiany studenckie.
  6. Doświadczona kadra praktyków i instruktorów.
  7. Nauka współpracy w zespołach specjalistycznych.

Tu znajdziesz szczegółowe informacje o warunkach i limitach przyjęć na rok akademicki 2018/2019

SZCZEGÓŁY