Protetyka słuchu Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

 

Poziom kształcenia
Studia II stopnia stacjonarne, 2-letnie
Kierunek w 2016 roku uzyskał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z przyszłością"

 

Chcesz zostać jednym z najbardziej poszukiwanych specjalistów na rynku pracy? Interesujesz się zagadnieniami związanymi z zaburzeniami słuchu i ich leczeniem? Nie czekaj, rozpocznij studia drugiego stopnia z zakresu Protetyki słuchu.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

Dzięki unikalnemu programowi zajęć uzyskasz wszechstronną wiedzę z zakresu nauk medycznych związanych z procesem słyszenia oraz specjalistycznych przedmiotów, takich jak audiologia, audiometria mowy czy topodiagnostyka układu słuchowego. Do zawodu przygotują Cię najlepsi specjaliści z wieloletnim stażem.

DLACZEGO WARTO?

Po studiach staniesz się skutecznym partnerem lekarza laryngologa czy audiologa, doskonałym technikiem, a co najważniejsze cennym pracownikiem. TO PRAKTYCZNY PROGRAM STUDIÓW Z NAJLEPSZYMI SPECJALISTAMI! Dzięki rozbudowanemu programowi zajęć dydaktycznych uzyskasz umiejętność samodzielnego przeprowadzania badań diagnostycznych, wykorzystania wartości technicznych i medycznych sprzętu diagnostycznego i terapeutycznego. Zdobędziesz cenne umiejętności z zakresu doboru i dopasowywania aparatów i implantów słuchowych oraz sprawowania opieki protetycznej nad pacjentami. WYKSZTAŁCONY PROTETYK SŁUCHU JEST POSZUKIWANY NA RYNKU PRACY! Zastanawiasz się co po studiach? Bez obaw, absolwenci Protetyki słuchu to osoby wysoce wyspecjalizowane i poszukiwane na rynku pracy, szczególnie przez takie placówki jak gabinety protetyki słuchu, pracownie audiometryczne i otoplastyczne oraz jednostki badawcze.

CO NAS WYRÓŻNIA?

DLACZEGO WARTO STUDIOWAĆ PROTETYKĘ SŁUCHU NA UMP?

Oto główne powody!

  1. Szerokie perspektywy zawodowe.
  2. Praktyczny i innowacyjny program nauczania.
  3. Kompleksowa wiedza z wielu dziedzin nauki.
  4. Wyspecjalizowana kadra naukowa.

Tu znajdziesz szczegółowe informacje o warunkach i limitach przyjęć na rok akademicki 2018/2019

SZCZEGÓŁY